KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224528
nr 1222 4528
Jonas Netterberg
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, "Nalle med öppen mage", signerad 2002, Olja på pannå, 33x24
Jonas Netterberg, svensk bildkonstnär född 1948 i Helsingborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:33:25
7/12 12:40:08
100 kr
9/12 16:29:20
Jonas Netterberg
Läs mer om Jonas Netterberg